Funky Hair Pomade wateroplosbare pomade 80 ml Funky Hair Pomade 80 ml verpakking
Funky Hair Pomade wateroplosbare pomade 80 ml
Funky Hair Pomade 80 ml verpakking

Funky Hair Pomade

Funky Hair Pomade is een wateroplosbare pomade van 80 ml. Hold 9, shine 8 (1-10). Geeft veel glans en stevigheid aan het haar. Kappersexclusief; inkoopprijs na inloggen.

Op voorraad
  • Persoonlijk advies van kappers
  • Eenvoudig en snel opnieuw bestellen
  • Gratis bezorging vanaf €125,-

Omschrijving

Funky Hair Pomade is een wateroplosbare pomade van 80 ml uit de Funky-serie, met hold 9 en shine 8 op een schaal van 1 tot 10.

FUNKY Hair Pomade geeft ongelooflijk veel glans en stevigheid aan het haar. Kan zowel voor een strak kapsel als voor een rommelige look worden gebruikt. Wateroplosbaar.

Gebruik
Een kleine hoeveelheid FUNKY Hair Pomade aanbrengen op vochtig of handdoekdroog haar.

Specificaties

Merk Funky
Producttype Pomade, wateroplosbaar
Inhoud 80 ml
Hold 9 van 10
Shine 8 van 10
Finish Veel glans
Gebruiksmoment Vochtig of handdoekdroog haar
EAN 5407003074055
Artikelnummer 16479

Voor de salon

  • Inkoopprijs zichtbaar na inloggen met je zakelijke account
  • Kappersexclusief: alleen leverbaar aan de vakhandel
  • Uit voorraad leverbaar

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Veelgestelde vragen over dit product

Wat voor product is Funky Hair Pomade?

Funky Hair Pomade is een wateroplosbare pomade van 80 ml met hold 9 en shine 8 op een schaal van 1 tot 10.

Hoeveel ml zit er in Funky Hair Pomade?

De verpakking bevat 80 ml.

Hoe breng ik Funky Hair Pomade aan?

Een kleine hoeveelheid FUNKY Hair Pomade aanbrengen op vochtig of handdoekdroog haar.

Is Funky Hair Pomade wateroplosbaar?

Ja, de pomade is wateroplosbaar.

Zie ik als salon de inkoopprijs van Funky Hair Pomade?

Funky is kappersexclusief. Log in met je zakelijke account bij Kiki's Kappersgroothandel om de inkoopprijzen te zien.

Is Funky Hair Pomade parabeenvrij?

De Funky-serie is parabeenvrij en bevat geen toegevoegde kleurstoffen.

Review toevoegen

Wat vind je van het artikel?

5,0