Funky Spray Gel
Funky Spray Gel

Funky Spray Gel

  • Persoonlijk advies van kappers
  • Eenvoudig en snel opnieuw bestellen
  • Gratis bezorging vanaf €125,-

Omschrijving

Beschrijving
Funky Spray Gel is een gel in spraytvorm waarmee snel en gelijkmatig grip en structuur in het haar wordt aangebracht. Doordat het product als spray verdeeld wordt, is de gel eenvoudiger door het haar te verdelen dan een klassieke potgel, ook bij langer haar. Het product past bij klanten die een strakkere, gedefinieerde styling willen zonder klontering.

Gebruik
Spray gelijkmatig door handdoekdroog of droog haar en verdeel met een kam of de handen. Föhn het haar in model of laat het aan de lucht drogen voor een natuurlijker resultaat.

Resultaat
Duidelijke grip en definitie met een gladde, gelijkmatige verdeling door het haar, zonder klonters.

Belangrijkste kenmerken

  • Snelle, gelijkmatige verdeling door de spraytvorm
  • Duidelijke grip en hold
  • Geen klontering
  • Geschikt voor kort en lang haar
  • Combineerbaar met föhnen en luchtdrogen
  • Praktisch in gebruik voor achter de stoel

Specificaties
Exacte inhoud en volledige ingrediëntenlijst zijn niet aangeleverd; vraag dit na bij de leverancier voor op de verpakking indien gewenst.

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Veelgestelde vragen over dit product

Wat is het verschil tussen Funky Spray Gel en een gewone gel?

Doordat de gel als spray wordt aangebracht, verdeelt het product zich gelijkmatiger door het haar en is klontering minder snel een probleem, ook bij langer haar.

Op welk haar werkt Funky Spray Gel het best?

Op zowel kort als langer haar waar snelle, gelijkmatige grip gewenst is, bijvoorbeeld bij klassieke of moderne herenkapsels.

Kan ik Funky Spray Gel gebruiken op droog haar?

Ja, de spray kan zowel op handdoekdroog als op droog haar gebruikt worden, afhankelijk van het gewenste eindresultaat.

Geeft Funky Spray Gel een glanzende of matte afwerking?

De spray geeft vooral grip en definitie; de afwerking is over het algemeen natuurlijk glanzend, niet mat.

Kan Funky Spray Gel uitgekamd worden zonder klonters?

Ja, dankzij de spraytvorm verdeelt het product zich gelijkmatig, waardoor uitkammen zonder klonters mogelijk is.

Waar bestel ik Funky Spray Gel?

Via de webshop, telefonisch, per WhatsApp of in de winkel van Kiki's Kappersgroothandel. Voor 14:00 besteld, dezelfde dag verzonden met PostNL.

Review toevoegen

Wat vind je van het artikel?

5,0
Funky Spray Gel